.NET DEVELOPER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MAGUAY active.

Vezi toate job-urile .NET DEVELOPER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Angajator: MAGUAY
Domeniu:
  • IT Hardware
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.01.2017

    Maguay Computers este unul dintre cei mai importanti producatori romani de echipamente IT: servere, storage, notebook-uri si PC-uri comercializate sub marca proprie.
    Ca integrator de solutii informatice, implementeaza proiecte de infrastructura in mediul public si privat.
    Este singura companie din Romania, din domeniul IT, care se afla pe lista furnizorilor agreati de CERN - Organizatia Europeana pentru Cercetari Nucleare.

    Cerinte

    - absolvent studii superioare profil tehnic (automatica sau calculatoare, cibernetica, matematica informatica);
    - experienta in:.NET aplicatii Internet, Asp.net, Microsoft Sql Server;
    - cunostinte limba engleza;
    - reprezinta un avantaj cunoasterea bazei de date Oracle si Sharepoint.

    Responsabilitati

    DESCRIEREA POSTULUI
    - realizare si revizuire specificatii functionale;
    - realizare specificatii tehnice sub coordonarea managerului tehnic de proiect;
    - realizare modificari la nivel de baza de date MS SQL Server: tabele, view-uri, functii, proceduri stocate, scripturi;
    - testare functionalitati dezvoltate;- reparare buguri;
    - finalizare task-uri asignate la timp.

    Alte informatii

    Descrierea companiei:
    - Producator roman de PC, Notebook, Servere, Storage;
    - 20 de ani de experienta in domeniul IT&C;
    - Parteneri importanti: INTEL, MICROSOFT, ORACLE, SYMANTEC, SAP, FORTINET;
    - MAGUAY, detine un portofoliu de solutii integrate IT&C, hardware si software si o gama de servicii dedicate clientilor, inclusiv servicii de mentenanta si suport tehnic autorizat si specializat pe infrastructuri complexe hardware si software.

    "Fabrica de calculatoare" este o echipa de 100 de angajati orientati catre calitate, implicati in proiecte diversificate utilizand tehnologii noi. Aici poti pune in valoare cunostintele dobandite, intr-un mediu de lucru placut, dinamic, cu un program de lucru flexibil.

    Ce oferim:
    Accesul la diverse programe de training in conformitate cu politicile interne;
    Activitati de invatare continua;
    Abonament medical privat;
    Tichete de masa;
    Evenimente de echipa (Teambuilding, No Time For Downtime, Dreamhack, etc);

    Aplica fara CV
    Remote

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (71)