Coordonator proiecte de cercetare de piata - Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Reveal Marketing Research active.

Vezi toate job-urile Coordonator proiecte de cercetare de piata - Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Reveal Marketing Research
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 19.05.2016

    Reveal Marketing Research este o companie de cercetare de piata independenta care ofera servicii integrate de cercetare si consultanta de inalta calitate acoperind o arie vasta de categorii de produse atat din Romania cat si din alte tari europene.

    Cerinte

    Cautam coordonator zonal pentru proiecte de cercetare de piata de tip CLT (testare in locatie centrala).

    - Excelente abilitati de comunicare si de lucru in echipa
    - Coordonarea intregii activitati a proiectului alocat
    - Capacitatea de invatare si de adaptare la schimbari
    - Abilităţi de coordonare și organizare a altor persoane
    - Capacitatea de a lucra independent pe sarcinile alocate, curaj și inițiativă
    - Capacitate de organizare a timpului și a sarcinilor
    - Capacitate de a respecta termene limită, atenție la detalii
    - Riguros si organizat
    - Abilitatea de a raspunde precis si rapid sub presiune, tolerant fata de nivelurile ridicate de stress
    - Responsabilitate crescută pentru sarcinile alocate
    - Entuziast si muncitor

    Responsabilitati

    - Mentinerea permanenta a relatiei cu project managerul
    - Oferirea de suport pentru proiectele de cercetare
    - Supervizarea sarcinilor alocate echipei pentru proiectele de cercetare din orasul tau
    - Oferirea de suport in teren / testare propriu - zisa pentru proiectele de cercetare
    - Implicarea în verificarea si distribuirea cotelor pentru proiectul alocat
    - Recrutarea persoanelor care alcatuiesc echipa din teren/ echipa din locatie
    -supervizarea chestionarelor completate de respondenți
    - supervizarea in introducerea (online) chestionarelor realizate in teren
    - Monitorizarea tuturor persoanelor participante la proiect : respondenti si operatori teren/ locatie

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii)
    - obtinerea unui venit suplimentar in timpul liber;
    - program foarte flexibil;
    - job part - time

    Pentru mai multe detalii ne poti scrie pe adresa de mail: roxana.popescu@reveal.ro sau ne poti contacta la numarul de telefon: 0751048830

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Cluj Napoca, Job national