Inginer mecanic/garantii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Huf Romania active.

Vezi toate job-urile Inginer mecanic/garantii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Huf Romania
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 19.11.2015

    The first impression counts. Regarding a car, the experience begins when you hold the key in your hand, have contact with the door handle or contactlessly open it by gesture – in short: with products and solutions from Huf. As the leading specialist for secure car access and authorization, we have been the first point of contact for all automobile manufacturers for over 100 years.

    Cerinte

    • Absolvent facultate de mecanica;
    • Cunostinte solide de desen tehnic; tehnologie; tolerante si ajustaje, mecanisme, organe de masini;
    • Spirit de observatie, acuitate vizuala, orientare spre domeniul practic;
    • Cunostinte PC bune (pachetul Ms Office);
    • Cunostinte de limba engleza avansat; limba germana/franceza constituie avantaj.

    Responsabilitati

    • Investigheaza piesele respinse de pe linia de asamblare;
    • Investigheaza piesele respinse de client;
    • Documenteaza investigatiile prin proceduri si raport de analiza.

    • Pachet salarial foarte motivant, bazat pe competenţă si evoluţia profesionala;
    • Condiţii de munca la standarde occidentale.
    • Posibilităţi de training şi dezvoltare a carierei într-o echipa tânără si dinamică.

    Aplica fara CV
    Arad,

    Aplica fara CV
    Arad, Timisoara, Lugoj,