SEF MAGAZIN MOBIL

Angajator: PROFI ROM FOOD
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 30.11.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cautam oameni buni pentru joburi bune!

    Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
    Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
    Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
    Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
    Nu vindem doar produse, cream experiente.
    Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru

    Rețeaua de supermarketuri PROFI este prezentă în toate cele 41 de județe și municipiul București, operând cu magazine în format Standard, City și Loco, acesta din urmă fiind formatul in care PROFI, primul retailer care se adrezează consecvent zonelor rurale, se prezintă în astfel de zone. Cu peste 9000 de angajați la începutul lui 2016, la care se vor adauga încă cel puțin 2000 pâna la sfârșitul anului, PROFI reprezinta unul dintre marii angajatori din România.

    Suntem organizatia care sustine candidatii ambitiosi, care doresc sa-si dezvolte cariera indrumati de adevarati profesionisti, oameni cu experienta, comunicativi si proactivi, care apreciaza performanta.

    Cerinte

    - experienta in domeniul comertului alimentar
    - foarte bune abilitati de coordonare si control a unei echipe- capacitate de organizare si prioritizare
    - orientare catre client
    - foarte bune abilitati de comunicare si relationare
    - integritate, atitudine pozitiva- disponibilitate la relocare in punctele de lucru ale companiei

    Responsabilitati

    - organizeaza si coordoneaza activitatea din cadrul magazinului
    - asigura implementarea politicii comerciale a companiei si respectarea procedurilor interne de catre angajatii din cadrul magazinului- participa la inventarele periodice si asigura buna desfasurare a acestora
    - intocmeste diverse situatii si rapoarte de activitate pe care le comunica periodic superiorilor ierarhici
    - instruieste, organizeaza, evalueaza si motiveaza personalul din subordine.

    Alte informatii

    Oferta:
    - salariu motivant, corelat cu performanţele obtinute- sansa dezvoltarii unei cariere intr-o companie de succes.