Analist Calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Analist Calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Slatina
  • Actualizat la: 01.10.2015

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    - Experienţă în domeniul Audit 0-1 an

    - Certificare ISO

    - Limba Engleză Mediu-Avansat(de dorit)

    - Program 08:00-17:30

    Responsabilitati

    • Analizarea operatiunilor in vederea cresterii productivitatii si eliminarii erorilor, cresterea satisfactiei operatoriilor , crearea si implemetarea de solutii , standardizarea proceselor;

    • Monitorizarea si raportarea KPI-urilor companiei;

    • Implementarea , coordonarea si sustinerea metodologiei LEAN in cadrul companiei;

    • Implementarea , coordonarea si sustinerea metodologiei Kaizen in cadrul companiei;

    • Asigurarea training operatorii in termen de imbunatatire continua , Kaizen .

    • Implementarea , coordonarea si sustinerea metodologiei 5S;

    • Asigurarea si implementarea standardelelor ISO 9001 , 18001 , 14001 ;

    • Creare proceduri de lucru , instructiuni de lucru, plan de audit , rapoarte ,audituri interne in toate depozitele Clientului din Romania.

    Alte informatii

    Beneficii:

    -Salariu atractiv+ Bonuri de masa

    -Prime de sărbători

    -Asigurare Medicală

    -Asigurare de viaţă

    -Se decontează transportul pentru cei din afara localităţii

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (60)