AGENT COMERCIAL

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Quanta Resurse Umane active.

Vezi toate job-urile AGENT COMERCIAL active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Quanta Resurse Umane
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 26.10.2015

    Quanta Resurse Umane România este una dintre primele firme de resurse umane de pe piaţa românească, deţinând un rol important în rândul furnizorilor de profil.

    Începând cu anul 2005, Quanta România este acreditată de Ministerul Muncii, Familiei, Protecției Sociale și Persoanelor Vârstnice ca Agent de Muncă Temporară. Ca un răspuns la solicitările clienţilor, în acelaşi an, a fost înfiinţată şi o sucursală a Companiei în orașul Timişoara.

    Cerinte

    Studii medii/superioare - domeniul tehnic (de preferinta);
    Spirit organizatoric, disponibilitate la deplasari in toata tara;
    Experienta in vanzari min. 2 ani; experienta in domeniul specific constituie avantaj;
    Cunostinte operare PC;
    Bune abilitati de comunicare;
    Cunostinte de limba engleza (constituie avantaj).

    Responsabilitati

    Cautarea si contractarea de noi clienti;
    Mentinerea legaturii cu clientiiexistenti;
    Completarea rapoartelor de activitate;
    Reprezentarea companiei in cadrul targurilor si expozitiilor de profil.

    Se ofera salariu atractiv, comisioane in functie de experienta si de rezultatele activitatii, bonusuri; masina; laptop; telefon mobil; training-uri.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (63)