Consultanti export/Operatori Call Center

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Termoplast active.

Vezi toate job-urile Consultanti export/Operatori Call Center active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Termoplast
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Iasi
  • Roman
  • Actualizat la: 24.09.2015
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - cunostinte de limba italiana sau franceza la nivel mediu/ avansat.
    - capacitatea de a purta o conversatie coerenta in limba italiana sau franceza
    - buna capacitate de dialog.
    - spirit de echipa, atitudine pozitiva, diligenta, cordialitate.
    - experienta in vanzari telefonice

    Responsabilitati

    TERMOPLAST cauta consultanti export/operatori vorbitori de limba italiana sau franceza. Misiunea noastra consta in a contacta telefonic potentiali clienti din Italia/Franta, utilizand tehnologii moderne de call center, pentru a stabili intalniri cu personalul specializat din Italia.

    Alte informatii

    Oferim :

    - Contract perioda nedeterminata in normele legii
    - Un pachet salarial atractiv: fix+bonusuri ( veniturile pot ajunge la cele comparabile cu cele din UE !!! )
    - Dezvoltarea unei cariere intr-o companie in continua dezvoltare;
    - Training-uri periodice in vederea dezvoltarii profesionale;
    - Lucrul intr-un colectiv format din profesionisti ai pietei de tamplarie PVC
    - PRIMA DE BUN VENIT - pentru cei cu experienta in call center sau in vanzari la export

    Cautam atat consultanti de vanzari pentru prospectare telefonica in Italia si in Franta cat si consultanti de vanzari de teren in aceste 2 tari.

    Bacau,

    Aplica fara CV
    Bacau,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (28)