Aplica la Career Innovation Week Ploiesti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Career Innovation Week active.

Vezi toate job-urile Aplica la Career Innovation Week Ploiesti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Chimie - Petrochimie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Career Innovation Week
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Inginerie
  • Tip job: proiect cariera
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 05.10.2015

    Adoptam noi concepte, urmarim tehnologile de ultima generatie si va tinem la curent cu fiecare aspect ce conteaza cel mai mult in finante, domeniul bancar, marketing, inginerie si IT.

    La aceasta editie, Career Innovation Week este umbrela a doua evenimente: HipoS Challenge (7 noiembrie, Bucuresti) si Career Innovation Week Ploiesti (19 noiembrie, Ploiesti).

    Astfel, iti oferim oportunitati grozave de invatare si de a interactiona cu partenerii nostri, experti din industrie si furnizori de solutii de top.

    Ai acces la workshop-uri, competitii si studii de caz, care iti vor da posibilitatea sa afli mai multe despre domeniul care te pasioneaza, sa interactionezi cu specialisti din industrie si sa intri in competitie alaturi de alti tineri talentati.

    Cerinte

    Daca:

    - Esti student sau masterand in an terminal sau proaspat absolvent;
    - Iti doresti o cariera in domeniul Ingineriei;

    Te asteptam sa iei parte la a IIIa editie a Career Innovation Week Ploiesti!

    Responsabilitati

    Am lansat pentru tine inca o editie Career Innovation Week, ce va avea loc pe 19 noiembrie, la Ploiesti.

    Daca esti pasionat de inginerie, iti place sa tii pasul cu noile inovatii si ai un background tehnic, te invitam sa te inscrii la acest eveniment. Vei putea intalni lideri profesionisti in inovatie si iti garantam ca vei avea parte de sesiuni interactive care te vor ajuta sa te dezvolti in aceasta directie de cariera.

    Aplica folosind butonul de mai jos si noi te vom tine la curent cu noutatile si participarea ta la eveniment.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (11)