Căutăm Analist Economic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kronwell Hotel active.

Vezi toate job-urile Căutăm Analist Economic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Kronwell Hotel
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 22.04.2016

    Kronwell Hotel este cel mai nou hotel business & lifestyle din Brasov si face parte din grupul de firme Iporo COM.
    La Kronwell Brasov, cautam adevarati Profesionisti, Ambasadori ai Ospitalitatii, cu atitudine pozitiva, atentie la detalii, pasiune pentru lucrul bine făcut si dorinta de a excela

    Cerinte

    - studii superioare finalizate;
    - experiență în domeniu;
    - persoană dinamică, organizată, cu aptitudini de self-management;
    - bune abilități de comunicare și capacitate de analiză;
    - limba engleză nivel mediu/avansat.

    Responsabilitati

    - inventarierea și evaluarea produselor aflate pe stoc;
    - îmbunătățirea relației cu furnizorii existenți și căutarea de noi furnizori;
    - negocierea contractelor de achiziții;
    - evaluarea cerințelor producției și stabilirea necesarului de aprovizionare;
    - monitorizarea continuă a stocului;
    - se ocupă de emiterea de comenzi, lansarea comenzilor și urmărirea procesului de livrare;
    - centralizarea achizițiilor, selectarea celor mai bune oferte;
    - alocarea celor mai potrivite resurse pentru fiecare proiect în parte;
    - întocmirea periodică a rapoartelor și trimiterea lor către superiorul ierarhic.

    Alte informatii

    - un mediu de lucru profesionist, dinamic;
    - posibilitatea de afirmare și posibilitatea de dezvoltare într-o companie de renume;
    - pachet salarial atractiv și alte beneficii.

    Persoanele interesate pot trimite un CV la andreea.agafiteii@kronwell.com
    Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov, Job national

    Vezi job-uri similare (4)