Angajăm Economist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kronwell Hotel active.

Vezi toate job-urile Angajăm Economist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Kronwell Hotel
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 21.08.2015

    Kronwell Hotel este cel mai nou hotel business & lifestyle din Brasov si face parte din grupul de firme Iporo COM.
    La Kronwell Brasov, cautam adevarati Profesionisti, Ambasadori ai Ospitalitatii, cu atitudine pozitiva, atentie la detalii, pasiune pentru lucrul bine făcut si dorinta de a excela

    Cerinte

    Persoană dinamică, rezistentă la stres.
    Deschisă pentru a învăța lucruri noi.
    Dorință de dezvoltare în domeniu.
    Experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Înregistrează și ține evidența mijloacelor fixe și obiectelor de inventar pe departamente.
    Inventariază periodic echipamentele specifice pe departamente.
    Înregistrează operaţiunile de casă şi bancă, în lei şi valută;
    Ţine evidenţa facturilor primite şi emise;
    Întocmeşte şi/sau verifică facturile de vânzare a produselor/serviciilor;
    Întocmeşte rapoarte zilnice şi lunare privind clienţii neîncasaţi şi furnizorii neachitaţi;
    Efectuează plăti;
    Ţine legătura cu furnizorii pentru verificarea soldurilor sau solicitarea facturilor unde este cazul, pentru a putea fi înregistrate în contabilitate la timp;
    Opereaza în stoc mişcările de marfă;
    Efectueaza lunar inventarul stocului de marfă;
    Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanţă între stocul fizic şi cel scriptic;
    Activităţi administrative;
    Colaborează cu ceilalţi membri ai departamentului pentru buna funcţionare a acestuia;
    Participă la inventarierea anuală a patrimoniului.

    Alte informatii

    Ofertă:
    - mediu de lucru profesionist, plăcut, dinamic.
    - salariu atractiv și alte beneficii.
    - posibilitatea de a vă alătura unei companii de renume.

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,