Operator Plati

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Operator Plati active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.07.2019

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    • Cunostinte referitoare la MS Windows , MS Office;
    • Cunostinte minime financiare si contabile ;
    • Cunostinte de limba Engleza;
    • Capabilitati analitice si de sinteza;
    • Capacitate organizatorica, nivel ridicat de atentie si concentrare.

    Responsabilitati

    • Responsabil pentru corectitudinea inregistrarilor/ operarilor in baza de date;
    • Proceseaza si monitorizeaza zilnic inregistrarile pentru alocarea platilor;
    • Pregateste informatiile primite pentru a putea fi procesate in sistem;
    • Propune solutii pentru imbunatatirea activitatii echipei in concordanta cu necesitatile si strategia companiei;
    • Responsabil pentru intocmirea si intretinerea informatiilor financiare/economice ca arhiva locala;

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (32)