Agent Suport Aplicatie Online

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RECRUT´ART active.

Vezi toate job-urile Agent Suport Aplicatie Online active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: RECRUT´ART
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.10.2015

    RECRUT´ART este o companie de top de consultanţă resurse umane din Sibiu, Transilvania, Romania şi suntem specializaţi in oferirea de servicii de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de specialişti cu studii superioare, middle management şi top management.

    Cerinte

    Studii superioare in curs sau finalizate
    Cunostinte operare PC: Ms Office, internet
    Foarte bune abilitati de comunicare
    Persoana ordonata, organizata, eficienta in rezolvarea problemelor
    Persoana cu putere de concentrare, rezistenta la stress, capabila sa urmeze proceduri specifice
    Reprezinta un avantaj experienta pe o pozitie similara
    Reprezinta un avantaj cunostinte de contabilitate

    Responsabilitati

    Oferirea de suport prin e-mail, chat sau telefonic clientilor aplicatiei online dezvoltata de catre companie
    Asimilarea procedurilor de lucru
    Cunoasterea aplicatiei online si a functionalitatilor acesteia
    Program de lucru: luni pana vineri, de la 9-18
    Locatie: sediul din Bucuresti al companiei

    Alte informatii

    Salariu atractiv
    Dezvoltarea carierei intr-o companie de succes ce dezvolta propriile aplicatii web, lider pe piata din Romania

    Data limita estimata: 10.10.2015

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (177)