Receptionera

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Receptionera active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.08.2015
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Studii medii/superioare;
    - Cunostinte de operare calculator (MS Office);
    - Limba engleza nivel mediu (scris+vorbit);
    - Abilitati de comunicare;
    - Experienta min. 1 an intr-un post similar.
    - Tinuta profesionala.

    Responsabilitati

    - Preluarea apelurilor telefonice si efectuarea legaturilor telefonice cu interiorul/exteriorul;
    - Intampinarea vizitatorilor (furnizori, clienti etc.);
    - Gestionarea (receptionare si expediere) corespondentei si a documentelor primite prin fax (preluare, sortare, verificare, distribuire);
    - Alte sarcini de secretariat.

    - Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (260)