Reprezentant Vanzari HoReCa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Macromex active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari HoReCa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Macromex
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.09.2015

    Macromex este unul dintre cei mai mari jucatori din industria de food din Romania, care activeazade peste 20 de ani pe segmentul produselor cu temperatura controlata.
    Misiunea Macromex este de a-i oferi consumatorului o experienta superioara, punandu-i la dispozitie produse inovatoare, de o calitate desavarsita. In tot ceea ce facem punem accentul pe inovatie, calitate constanta si un stil de viata sanatos.
    Compania are in portofoliu o serie de branduri proprii care s-au remarcat prin inovatie si care au devenit rapid extrem de relevante pe segmentul lor: Edenia - brandul multi-categorie de produse congelate de o calitate superioara, lider pe segmentul premium, LaStrada - brandul care a adus moda in industria inghetatei, devenind prima inghetata prêt-à-porter din lume, Corso - inghetata cool a noii generatii.
    Gama de produse este intregita si de alte branduri proprii Macromex - Gruia, Azuris, Casa Gruia, dar si de brandurile partenere - La Lorraine, Dr. Oetker, President, Akadia, Philadelphia, Farm Frites, Mars Ice Cream.

    Cerinte

    – experienta anterioara in vanzari HoReCa minim 3 ani (de preferinta produse alimentare);
    – permis auto categoria B;
    – persoana dinamica, orientata spre rezultate;
    – foarte bune abilitati de comunicare, planificare, negociere, vanzare, analiza;
    – cunoaste piata specifica din zona arondata;
    – abilitati de prezentare a produselor;
    – pasionat de bucataria de tip restaurant;

    Responsabilitati

    – mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti premium;
    – monitorizarea concurentei din segmentul HoReCa;
    – control si implementare a procedurilor existente in cadrul companiei;

    Alte informatii

    Se ofera:
    – pachet salarial format din salariu + bonus din vanzari;
    – mediu de lucru dinamic.

    Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (76)