Junior Back Office

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Otto Broker active.

Vezi toate job-urile Junior Back Office active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Angajator: Otto Broker
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.06.2015

    Otto Broker este cel mai mare angajator din brokerajul in asigurari din Romania, cu o echipa de 100 de oameni si cu o experienta de 18 ani in piata brokeraj-ului din Romania. Sunt o echipa tanara, iar media de varsta fiind de 25 de ani.

    Relatia cu fiecare dintre clientii nostri este bazata pe comunicare permanenta, din momentul cumpararii politei si pe tot parcursul colaborarii, fiind mereu la dispozitia acestora cu sfaturi si informatii suplimentare.

    Cerinte

    Sunt organizat si atent la detalii!- Stiu tot timpul cum mi-am organizat dulapul, telefonul,etc. si detaliile ramase in minte m-au ajutat sa gasesc solutii in multe situatii.
    Sunt istet si ma tin de cuvant! - Stiu sa conectez informatiile, obtin ce imi doresc pentru ca spun ce vreau si ma concentrez in directia respectiva. Ma daptez la schimbare. Daca mi-am asumat un lucru il duc pana la capat.
    Am experienta pe o pozitie similara de minim un an. Excel-ul imi usureaza viata.
    Daca bifezi OK la cele de mai sus Te Felicitam!
    Ai stofa de Otto Broker si asteptam cu nerabdare sa te cunostem si sa lucram impreuna!

    Responsabilitati

    - Gestioneaza documente cu regim special ale intregii companii
    - Tine evidenta sumelor scadente si ale documentelor ce trebuie predate catre asiguratori
    - Arhiveaza borderourie interne, externe si centralizatoarele
    - Ofera suport colegilor de department
    - Se implica in proiectele derulate in cadrul departamentului de Back-Office

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial ce stimuleaza performanta
    - Posibilitatea de a te dezvolta personal si profesional
    - Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si inovativ

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (42)