Junior Cognos Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VEO Worldwide Services active.

Vezi toate job-urile Junior Cognos Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: VEO Worldwide Services
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.06.2015

    VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 16 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.
    We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.
    With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    Căutăm o persoană pasionată de domeniul IT, cu bune capacități de analiză și sinteză pentru a se alătura echipei noastre din departamentul IT la sediul din București.

    Pentru reușita în această misiune este nevoie să:

    • Ai cunoștințe solide de SQL
    • Cunoști limba franceză la nivel B2
    • Ești foarte atent la detalii și ai un spirit de echipă bine dezvoltat
    • Consideri delegațiile în Franța o oportunitate de a-ți extine orizontul de cunoaștere

    Responsabilitati

    Responsabilități
    Ref(R56608001150)

    În calitate de Junior Cognos Developer în VEO principalele tale misiuni vor fi:

    • Vei proiecta și dezvolta rapoarte multi- dimensionale folosind soluția Cognos Business Intelligence
    • Vei lucra cu utilizatorii de afaceri pentru a proiecta si dezvolta Cognos BI
    • Te vei implica în partea de analiză din departamentul de Business Intelligence

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Formare la nivel internaţional
    • Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipa dinamică și de succes
    • Pachet salarial atractiv

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (177)