Agent prospectare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Betarom active.

Vezi toate job-urile Agent prospectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Betarom
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 05.05.2015

    Compania S.C.BETAROM S.R.L cunoscuta sub 2 marci de prestigiu – “Depozit de Usi” si “Usi365” este lider pe piata din Romania in furnizarea si distributia sistemelor de inchidere a cladirilor.

    Cerinte

    Principala activitate consta in identificarea de noi clienti.

    Cerinte:

    • Cunostinte foarte bune de utilizare a pc-ului si a internetului
    • Experienta in activitatile de prospectare si telesales reprezinta un avantaj
    • Perseverenta si orientare catre rezultat
    • Foarte bune abilitati de comunicare si persuasiune
    • Spirit de initiativa
    • Capacitatea de a lucra independent in conditii sub termene limita

    Candidatul ideal:

    • Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune
    • Inclinatie catre invatare si perfectionare continua
    • Usor adaptabil si flexibil
    • Nivel ridicat de motivare și persistență
    • Persoana dinamica, orientata spre rezultate

    Responsabilitati

    • Prospectare de noi parteneri comerciali (distribuitori,constructori, clienti finali,etc) pe sectorul geografic alocat, lucrand la birou si de pe teren
    • Contactarea telefonica a clientilor potentiali
    • Inregistrarea informatiilor in baza de date
    • Stabilirea de intalniri pentru agentul de vanzari
    • Gestionarea unei baze de date cu clienti

    Alte informatii

    Oferta si beneficii:

    • Salariu motivant pt indeplinirea tuturor obiectivelor
    • Conditii de lucru moderne
    • Echipa de lucru tanara, dinamica, performanta
    • Program flexibil
    • Dezvoltare personala, cursuri , beneficii non-financiare
    • Bonusuri anuale de performanta, vechime

    Schimba-ti perspectiva asupra unei cariere de success si vino in echipa noastra!

    Descrierea companiei:

    Compania BETAROM cunoscuta sub 2 marci de prestigiu – “Depozit de Usi” si “Usi365” este lider pe piata din Romania in domeniul de furnizare si distributie a produselor si sistemelor de inchidere a cladirilor. Dorim sa completam echipa de vanzari si cautam un agent de prospectare de noi clienti.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Iasi,