Coordonator Logistica - Maghiara 010415CG

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Coordonator Logistica - Maghiara 010415CG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.05.2015

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Alatura-te echipei BIC!
    Coordonatorul Logistica va avea ca principal rol, urmarirea comenzilor plasate de client in sistem si livrarea acestora corect si la timp catre client.

    Cerinte:
    Pentru a te alatura echipei BIC, trebuie sa demonstrezi:
    - Un nivel avansat de Limba Maghiara. Clientii sunt doar Ungaria, ca si viitorii tai colegi, de altfel.
    - Cunostinte avansate de lucru in Excel.
    - Bune abilitati de comunicare. Vei fi membru al unei echipe internationale si vei reprezenta un brand de renume, este important sa comunici eficient.
    - Abilitatea de a lucra eficient si in conditii de stres.

    Responsabilitati

    Vei avea urmatoarele responsabilitati:
    - Introducerea informatiilor referitoare la client, comanda, promotii, etc in aplicatia interna;
    - Urmarirea procesului de plasare, facturare, transport si livrare a comenzii;
    - Gestionarea notificarilor catre client si a eventualelor litigii.

    Pentru efortul tau, vei fi recompensat cu:
    - un pachet salarial competitiv;
    - un mediu de lucru care permite un echilibru intre viata personala si profesionala;
    - posibilitatea cladirii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala aflata in plina ascensiune.

    BUCURESTI, Branesti, Popesti Leordeni,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (24)