Manager de Vanzari , entry level - Tulcea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Zepter International Romania active.

Vezi toate job-urile Manager de Vanzari , entry level - Tulcea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Zepter International Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Tulcea
  • Actualizat la: 12.06.2015

    Zepter Internațional este o companie multibrand care produce, vinde şi distribuie în întreaga lume produse premium şi de cea mai bună calitate!

    Universul Zepter reunește cei patru piloni fundamentali fără de care viața nu poate exista: aerul, apa, lumina și hrana, oferind soluții ingenioase și tehnologii de ultimă generație pentru o viață mai bună și mai îndelungată.

    Cerinte

    • dorinţă de câştig
    • orientare către client
    • atitudine pozitivă, sociabilitate, iniţiativă
    • dorinţă şi abilităţi de lucru în echipă
    • orientare către rezultate
    • abilităţi de învăţare rapidă
    • caracter hotărât, tolerant şi de încredere
    • atitudine proactivă
    • fluenţă in limba engleză (opţional)

    Responsabilitati

    • dezvoltarea şi consolidarea relaţiilor cu clienţii, noi şi existenţi
    • susţinere de prezentări pentru diferite categorii de clienţi
    • organizare şi participare la traininguri de vânzări
    • promovarea noilor produse lansate
    • participare directă la evenimentele organizate de către companie

    Alte informatii

    Oferim:
    • venit fix iniţial peste medie, plus comision
    • traininguri gratuite pe teme de leadership, comunicare şi tehnici de vânzări
    • furnizare gratuită de materiale tipărite şi produse
    • training de operaţiuni de afaceri
    • oportunitate de ascensiune în carieră, atât pe plan naţional, cât şi internaţional
    • posibilitatea de a călători în întreaga lume şi de a lua parte la evenimente internaţionale

    Dezvoltaţi-vă cariera în cadrul unei companii internaţionale!
    Schimbaţi-vă viaţa în bine pentru totdeauna!

    Tulcea,

    Aplica fara CV
    Constanta, Tulcea,

    Tulcea,

    Vezi job-uri similare (16)