Director Regional de Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Stanleybet active.

Vezi toate job-urile Director Regional de Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Stanleybet
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 13.07.2015

    Casa de pariuri Stanleybet este unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. Pe langa Romania, brandul Stanleybet este prezent in alte 7 state europene: Anglia, Italia, Germania, Belgia, Danemarca, Cipru si Croatia.

    Profesionalismul si experienta britanica in domeniul jocurilor de noroc sunt acum disponibile in cele peste 300 de agentii din Romania operate de catre compania SC Right Betting SRL.

    Echipa Stanleybet numara in prezent peste 1000 de angajaţi care asigura zilnic satisfactie deplina a clientilor, prin oferirea celor mai bune servicii din Romania in domeniul pariurilor sportive.

    Alatura-te unei echipe de profesionisti!

    Cerinte

    - studii superioare;
    - experienta in coordonarea unei echipe de minim 3 ani in domenii precum: retail/vanzari/servicii cu clientii;
    - permis de conducere cat. B (de minim 3 ani;
    - cunostinte avansate de MS Office;
    - persoana dinamica, intreprinzatoare;
    - aptitudini de comunicare foarte bune;
    - persoana matura, capabila sa ia decizii in mod rational;
    - abilitati de negociere;
    - capacitate de analiza, planificare si evaluare;
    - atitudine proactiva si orientare spre rezultate;
    - capacitate de mobilizare si motivare a echipei;
    - disponibilitate pentru deplasari si efort prelungit.

    Responsabilitati

    - initiaza, implementeaza si gestioneaza proiecte de dezvoltare la nivelul agentiilor de pariuri sportive din cadrul zonei alocate;
    - coordoneaza, monitorizeaza si controleaza activitatea agentiilor subordonate;
    - controleaza si verifica respectarea procedurilor si standardelor stabilite de companie;
    - intocmeste si prezinta managementului spre analiza rapoarte de profitabilitate si rentabilitate privind activitatea agentiilor de pariuri sportive din aria sa de responsabilitate si propune masuri de imbunatatire;
    - efectueaza demersuri in vederea obtinerii autorizatiilor necesare bunei desfasurari a activitatii punctelor de lucru coordonate;
    - colaboreaza cu Departamenul de resurse umane in vederea asigurarii necesarului de personal in agentiile pe care le coordoneaza;
    - monitorizeaza continuu derularea activitatii in agentiile alocate (personal, vanzari).

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii):

    - salariu motivant;
    - telefon mobil;
    - laptop;
    - masina de serviciu;
    - bonusuri in functie de performanta;
    - training de specialitate;
    - oportunitati de avansare;
    - mediu de lucru tanar si dinamic.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Arad, Cluj Napoca, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (13)