Assistent Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Resourcing Innovation active.

Vezi toate job-urile Assistent Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Resourcing Innovation
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.04.2015

    Resourcing Innovation este un brand de referinţă în România, dispunând de o vastă gamă de clienţi ce acoperă România in diferite domenii de activitate precum: administraţie, industrie şi servicii.

    Cerinte

    - Limba engleza - nivel mediu scris si vorbit
    - Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
    - Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor

    Responsabilitati

    - Gestionarea apelurilor telefonice/fax, transmiterea mesajelor si centralizarea intalnirilor si a programarilor din birou
    - Primirea, sortarea, expedierea si transmiterea corespondentei companiei
    - Primirea vizitatorilor si informarea persoanelor vizate
    - Verificarea si refacerea permanenta a stocului de consumabile de orice tip
    - Mentinerea legaturilor directe cu furnizorii desemnati de servicii si produse
    - Executarea de operatiuni de contabilitate primara: gestiune stocuri, facturare, rapoarte
    - Organizarea, indexarea, indosarierea si organizarea electronica a documentelor administrative si financiare ale firmei
    - Introducerea de continut in diverse template-uri, inclusiv interfata de administrare a sitului web
    - Obtinerea perioadica de fise si certificate specifice de la institutiile abilitate
    - Generarea de documente si corespondenta de tip administrativ si financiar (cereri, declaratii etc.)
    - Crearea si imbunatatirea continua a bazelor de date tip CRM care contin clientii si furnizorii firmei
    - Generarea de continut scris pentru materiale de tip: fise de produs, prezentari, website, retele sociale
    - Raportarea periodica saptamanala / lunara cu privire la statusul activitatii desfasurate si obiectivele viitoare

    Reprezinta avantaj:
    experienta pe un post similar
    cunoasterea altor limbi de circulatie internationala (ex. italiana, franceza, spaniola).

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)