Reprezentant Vanzari in Limba Engleza - full time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari in Limba Engleza - full time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2015

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    • Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
    • Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
    • Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistent;
    • Cunostiinte de operare pe calculator (Windows, MS Office);
    • Punctualitate;
    • Abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
    • Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    • Efectuarea de apeluri si gestionarea lor conform procedurilor specifice;
    • Documentarea interactiunilor in sistemele specifice;
    • Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu;
    • Efectuarea de apeluri de tip telemarketing si telesales;
    • Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile;
    • Oportunitate de a lucra pentru clienti renumiti pe piata;
    • Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate;
    • Sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii intr-un mediu tanar si dinamic;
    • Oportunitati de promovare;
    • Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.

    Remote

    Aplica fara CV
    3729 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (209)