Customer support manager – limba ARABA

Vezi toate job-urile Customer support manager – limba ARABA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.03.2015
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
    - Experienta in domeniul vanzarilor si customers services reprezinta un avantaj;
    - Pro-activitate, spirit de echipa, persoana competitiva, orientata spre client, capacitate de coordonare;
    - Cunostinte de MS Office (Word, PowerPoint, Excel, Outlook)
    - Persoana analitica, orientata spre rezultate.
    - Disciplinata, ordonata, cu motivare interioara si dorinta de a invata permanent si de a folosi informatia in scopul profitului.
    - Atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate
    - Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului
    - Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
    - Cunoasterea limbii ARABE este obligatoriu

    Responsabilitati

    - Suport vanzari;
    - Suport tehnic si informational clientilor;
    - Marirea portofoliului de clienti;
    - Preocuparea permanenta pentru dezvoltarea si promovarea produselor, serviciilor si imaginii companiei;
    - Completarea rapoartelor periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic;
    - Atingerea obiectivelor de vanzari;

    - salariu fix neconditionat + comision functie de performanta ;
    - bonusuri lunare, trimestriale si anuale;
    - training-uri de specialitate gratuite in tara si in afara tarii;
    - posibilitati reale de avansare in cadrul companiei in Romania sau in afara tarii;
    - telefon de servici;
    - calculator
    - Oportunitatea de a lucru in birourile partenere din Europa;

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4080 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (455)