CASIER - BUCURESTI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FIRST BANK active.


Vezi toate job-urile CASIER - BUCURESTI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: FIRST BANK
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.03.2017
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei

    We are partners first. This is The American Way of doing business. Adică nu demonstrăm cine e mai bun, ci cum ajungem împreună la cea mai eficientă soluție.

    Nu credem în candidați perfecți, ci în oamenii potriviți la momentul și locul potrivit. Vrem să:
    - fii deschis la provocări și să îți dai voie să te pui în contexte noi
    - lucrezi în echipă, nu să demonstrezi că poți să faci totul singur și perfect
    - înveți din greșeli, nu să te strezezi să fii impecabil

    Cerinte

    - Studii superioare, de preferat;
    - Ideal, experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara, in domeniul bancar sau casa de schimb valutar;
    - Cunostinte de lucru pe calculator � nivel mediu spre avansat;
    - Abilitati foarte bune de comunicare, atitudine pozitiva.

    Responsabilitati

    - Asigura manipularea, inregistrarea, verificarea, impachetarea, securitatea numerarului si substitutelor (cecuri de calatorie, cecuri barate, cecuri numerar, tipizate cu si fara regim special) in conformitate cu prevederile legale in vigoare ;
    - Realizeaza toate operatiunile casei de circulatie � retrageri / depuneri de numerar si substitute de numerar cu aplicarea corecta a normelor interne de lucru;
    - Realizeaza toate operatiunile casei de schimb valutar � vanzare / cumparare de valuta � cu aplicarea corecta a normelor interne de lucru;
    - Asigura aprovizionarea bancomatului, se ocupa de verificarea bunei functionari a acestuia ;
    - Totalizeaza zilnic, pe baza actelor de casa, sumele incasate / platite, verifica corecta inregistrare a acestora in sistemul informatic pe baza jurnalului operatiunilor, intocmeste registrul casei de circulatie si registrul casei de schimb valutar, semnand pentru exactitate.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (17)