CUSTOMER CARE OFFICER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FIRST BANK active.

Vezi toate job-urile CUSTOMER CARE OFFICER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: FIRST BANK
Domeniu:
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.06.2016

    We are partners first. This is The American Way of doing business. Adică nu demonstrăm cine e mai bun, ci cum ajungem împreună la cea mai eficientă soluție.

    Nu credem în candidați perfecți, ci în oamenii potriviți la momentul și locul potrivit. Vrem să:
    - fii deschis la provocări și să îți dai voie să te pui în contexte noi
    - lucrezi în echipă, nu să demonstrezi că poți să faci totul singur și perfect
    - înveți din greșeli, nu să te strezezi să fii impecabil

    Cerinte

    -Studii superioare economice finalizate;
    -Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat,;
    -Cunoasterea unui editor de texte (ex. Word.) si a programelor Excel, precum si operarea in Outlook Express;
    -Orientare spre clienti si rezultate, perseverenta in atingerea obiectivelor;
    -Spirit de echipa, dinamism, adaptabilitate, initiativa.

    Responsabilitati

    -Tratarea apelurilor telefonice primite de la clienti ai Bancii, potentiali clienti si reprezentanti ai unitatilor teritoriale, referitoare la informatii si suport privind produsele si serviciile oferite de Banca, privind operatiunile bancare precum si alte tipuri de apeluri directionate;
    -Raspunde mesajelor primite de la clienti ai Bancii, potentiali clienti, referitoare la informatii si suport privind produsele si serviciile oferite de Banca, mesaje primite pe site-ul bancii sau adresa de e-mail a bancii, prin platforma de Internet Banking, pe fax etc;
    -Efectuarea operatiunilor specifice serviciilor oferite;
    -Up selling si cross selling, valorificand oportunitatile;
    -Isi desfasoara activitatea in ture de zi, noapte, week-end, in baza unui orar de lucru stabilit.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (362)