Marketing Researcher

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Marketing Researcher active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.02.2015

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Descriere companie
    Clientul Nostru este un lider pe piata creditelor de consum, beneficiind de experienta de peste 50 de ani a grupului financiar francez.

    Cerinte
    - Limba engleza – nivel avansat (franceza - avantaj);
    - Pachetul Office; gestiunea bazelor de date (avantaj);
    - Experienta: min. 5 ani ;
    - Studii : economice, de preferinta ASE; specializari in cercetare de marketing;
    - Comunicare si lucru in echipa;
    - Analiza si sinteza;
    - Adaptabilitate si flexibilitate;
    - Capacitate de a lucra eficient cu dead-line-uri (planificare, organizare);
    - Rezistenta la stres;
    - Atentie la detaliu si acuratete in livrabile

    Responsabilitati

    - Activitati de monitorizare si analiza a pietei, la nivel sectorial
    - Gestionarea proiectelor de cercetare de piata si/sau de portofoliu derulate de companie, atat cantitative cat si calitative.
    - Gestionarea relatiei cu companiile specializate in cercetare de piata.
    - Monitorizarea indicatorilor macroeconomici si a tendintelor pietei, la nivel macroeconomic si ectorial
    - Monitorizarea pietei bancare

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv
    Pozitie avansata in cadrul Departamentului de Marketing
    Dezvoltarea continua profesionala
    Mediu placut, flexibil, deschis permanent la nou.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (116)