Casier, Lucrator comercial

Angajator: PROFI ROM FOOD
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Iasi
  • Timisoara
  • Actualizat la: 07.12.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cautam oameni buni pentru joburi bune!

    Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
    Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
    Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
    Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
    Nu vindem doar produse, cream experiente.
    Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru

    Rețeaua de supermarketuri PROFI este prezentă în toate cele 41 de județe și municipiul București, operând cu magazine în format Standard, City și Loco, acesta din urmă fiind formatul in care PROFI, primul retailer care se adrezează consecvent zonelor rurale, se prezintă în astfel de zone. Cu peste 9000 de angajați la începutul lui 2016, la care se vor adauga încă cel puțin 2000 pâna la sfârșitul anului, PROFI reprezinta unul dintre marii angajatori din România.

    Suntem organizatia care sustine candidatii ambitiosi, care doresc sa-si dezvolte cariera indrumati de adevarati profesionisti, oameni cu experienta, comunicativi si proactivi, care apreciaza performanta.

    Cerinte

    - disponibilitate la efort fizic
    - disponibilitate la lucru in schimburi
    - minim 10 clase

    Responsabilitati

    - scanare produse si incasare contravaloarea lor
    - oferire suport catre clienti
    - aranjare marfa pe rafturi
    - participare la inventare

    Alte informatii

    Oferim:
    - pachet salarial bazat pe performante individuale
    - tichete de masa
    - decontare transport
    - posibilitati reale de avansare