INGINER CALITATE PROCESS MOLDING

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Yazaki Component Technology active.

Vezi toate job-urile INGINER CALITATE PROCESS MOLDING active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Yazaki Component Technology
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 07.12.2014

    Yazaki Component Technology, part of Yazaki Corporation, represents a world leader in developing and manufacturing of electrical and electronic components for the greatest car makers in the world.

    Cerinte

    - Studii superioare tehnice (absolvite);
    - Minim 1 an experienta in Calitate/Inginerie/Productie
    - Cunostiinte solide de standard ISO TS 16949
    - Cunoasterea procesului de injectie mase plastice
    - Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
    - Gandire analitica si capacitate de sinteza
    - Limba engleza — nivel mediu spre avansat

    Responsabilitati

    - Participa la pregatirea documentatiei pt. PPAP;
    - Elaboreaza standarde de inspectie si Planul de Control;
    - Participa la elaborarea si monitorizarea continuua a PFMA-urilor
    - Urmareste reducerea defectelor in proces
    - Participa cand este cazul la activitatile de audit intern (sistem, process, produs);

    Alte informatii

    - Salariu competitiv
    - Asigurare de sanatate
    - Mediu de lucru la standarde occidentale
    - Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul firmei

    Aplica fara CV
    Arad,

    Aplica fara CV
    Arad, Timisoara, Lugoj,