Customer support - limba franceza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Customer support - limba franceza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.10.2014

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    - Cunostinte de limba franceza la nivel avansat;
    - Creativitate si orientarea catre rezultate;
    - Capacitatea de a lucra intr-un mediu in schimbare;
    - Atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu clientii;

    Responsabilitati

    -Identifica si intelege nevoile clientilor, cu scopul de a propune spre vanzare produse si servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia;
    -Initiaza apeluri telefonice catre clientii existenti sau fosti clienti cu scopul de fidelizare a acestora;
    -Personalizarea modului de abordare a fiecarui client şi identifica cererile si clientului

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    4400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (220)