Responsabil Suport Afacere in Departamentul Calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Carrefour România active.

Vezi toate job-urile Responsabil Suport Afacere in Departamentul Calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: Carrefour România
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.10.2014

    Lumea Carrefour este un mediu de lucru pe care colegii noștri îl descriu ca fiind a doua familie.

    Diversitatea în Lumea Carrefour se traduce prin varietatea de roluri din magazine și de la sediu, prin egalitatea de șanse, indiferent de gen, vârstă, experiență, etnie, religie sau naționalitate si prin combaterea discriminării, de orice fel.

    În acest sens, încă din 2014 am obținut certificarea europeană GEEIS, iar în 2018 ne-am alăturat Cartei Diversității ca semnatari fondatori.

    Te așteptăm în echipa noastră!

    Cerinte

    • Absolvent studii superioare economice
    • Limba engleza și /sau franceză nivel avansat
    • Abilități de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point) nivel avansat
    • Excelente abilități de comunicare, autonomie, organizare, gândire analitica, atenție la detalii, orientare spre rezultate

    Responsabilitati

    • Asigură legătura între Departamentul Calitate și toate formatele de business Carrefour
    • Întocmește rapoarte pentru zona Calitate
    • Participă la implementarea și dezvoltarea instrumentelor IT utilizate în zona Calitate
    • Elaborează planul anual de audit intern pentru furnizorii de produse marcă proprie Carrefour
    • Urmărește respectarea planului anual de control produse marcă proprie și centralizează rezultatele analizelor de laborator
    • Organizează reuniunile departamentului Calitate
    • Organizează vizitele reprezentanților de la Grup

    Alte informatii

    Oferim:
    • Mediu de lucru dinamic
    • Formare profesională continuă
    • Pachet de beneficii motivant
    • Posibilitatea dezvoltării unei cariere

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (13)