Asistent Departament Juridic (temporar - 1 an)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Carrefour România active.

Vezi toate job-urile Asistent Departament Juridic (temporar - 1 an) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Juridic active pe Hipo.ro

Angajator: Carrefour România
Domeniu:
  • Juridic
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.10.2014

    Lumea Carrefour este un mediu de lucru pe care colegii noștri îl descriu ca fiind a doua familie.

    Diversitatea în Lumea Carrefour se traduce prin varietatea de roluri din magazine și de la sediu, prin egalitatea de șanse, indiferent de gen, vârstă, experiență, etnie, religie sau naționalitate si prin combaterea discriminării, de orice fel.

    În acest sens, încă din 2014 am obținut certificarea europeană GEEIS, iar în 2018 ne-am alăturat Cartei Diversității ca semnatari fondatori.

    Te așteptăm în echipa noastră!

    Cerinte

    • Absolvent studii superioare
    • Limba engleză și /sau franceză nivel avansat
    • Abilități utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Persoană comunicativă, organizată, atentă la detalii

    Responsabilitati

    • Oferă suport colegilor din departament (redactare documente, întocmire procese verbale, notificări, etc)
    • Gestionează dosarele cu documente ce urmează a fi depuse către diverse autorități și instituții
    • Urmărește și arhivează documentele și contractele emise de Departamentul Juridic

    Alte informatii

    Oferim:

    • Mediu de lucru dinamic
    • Formare profesionala continua
    • Posibilitatea dezvoltării unei cariere
    • Pachet de beneficii motivant

    3000 - 3600 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)