Reprezentant Vanzari Agribusiness - Galati si Teleorman

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari Agribusiness - Galati si Teleorman active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alexandria
  • Galati
  • Actualizat la: 01.11.2014

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    • Studii superioare
    • Experienţă minim 3 ani in vanzari – agribusiness sau FMCG
    • Foarte bune abilitati de lucru cu oamenii
    • Persoana comunicativa si sociabila
    • Foarte bune abilitati de organizare si planificare
    • Bune abilitati de vanzare si negociere
    • Cunostinte PC
    • Limba engleza – nivel mediu
    • Carnet conducere: categ.B

    Responsabilitati

    • Contacteaza si viziteaza fermierii din zona alocata urmarind vanzarea produselor din portofoliul companiei;
    • Ofera consultanta tehnica de specialitate pe parcursul derularii contractelor comerciale incheiate;
    • Este responsabil de indeplinirea planului de vanzari anual pe zona desemnata;
    • Supravegheaza derularea contractelor comerciale din zona sa urmarind toate aspectele ce privesc: negocierea termenilor contractuali, intocmirea contractelor, livrarile si incasarile.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    4600 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    5200 RON NET / luna

    Vezi job-uri similare (16)