Operator asamblare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Huf Romania active.

Vezi toate job-urile Operator asamblare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Huf Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 23.09.2014

    The first impression counts. Regarding a car, the experience begins when you hold the key in your hand, have contact with the door handle or contactlessly open it by gesture – in short: with products and solutions from Huf. As the leading specialist for secure car access and authorization, we have been the first point of contact for all automobile manufacturers for over 100 years.

    Cerinte

    • Absolvent de studii medii;
    • Persoana indemanatica, ordonata si disciplinata;
    • Comunicativitate si abilitate de a munci in echipa;
    • Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
    • Domiciliul stabil in muncipiul Arad.

    Responsabilitati

    • Asamblarea calitativa a produselor în concordanţa cu instructiunea de lucru si in timpul normat acelei activitati;
    • Asigurarea curateniei la locul de munca;
    • Realizarea intretinerii locului de munca conform Fisei de intretinere.

    Alte informatii

    Oferim:

    • Pachet salarial atractiv, bazat pe competenţă si evoluţia profesionala;
    • Tichete de masa din prima zi;
    • Bonus de productivitate;
    • Transport gratuit pe raza municipiului Arad;
    • Asigurarea medicala;
    • Condiţii de munca la standarde occidentale;
    • Posibilităţi de training şi dezvoltare a carierei într-o echipa tânără si dinamică.

    Aplica fara CV
    Arad, Oradea,