ASISTENT COMERCIAL

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Tecnoservice Equipment active.

Vezi toate job-urile ASISTENT COMERCIAL active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Tecnoservice Equipment
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.11.2014

    Activitatea societatii consta in furnizarea pe piata romaneasca de aparatura de laborator pentru testarea materialelor de constructii, testarea combustibilor si a produselor petroliere, analizoare de gaze, apa si abur utilizate in industria energetica. De asemenea societatea asigura suportul tehnic necesar in livrarea, punerea in functiune si instruirea personalului operator al beneficiarilor echipamentelor.

    Cerinte

    Studii superioare preferabil tehnice;
    Limba engleza scris-vorbit fluent – obligatoriu - limbajul tehnic constituie avantaj;
    Cunostinte bune de utilizare MS Win, MS Office, Internet;
    Sa comunice cu usurinta;
    Sa poata lua decizii rapide;
    Operarea in modulul comercial NAVISION reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    1.Activitati curente de secretariat;
    2.Corespondenta interna si externa;
    3.Intocmeste comenzile catre furnizorii interni si externi conform procedurilor interne stabilite, urmareste derularea comenzilor si a livrarilor. Dezvolta, mentine si imbunatateste relatiile cu furnizorii de echipamente si marfuri specifice;
    5.Inregistreaza, urmareste si inchide in timpul stabilit prin documente(cu exceptia facturilor) lucrarile de service si alte documente si lucrari solicitate post-vanzare de catre client;

    Alte informatii

    Se ofera pachet salarial atractiv;
    Lucrul in echipa tanara in sistem modern de baze de date integrat.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (26)