Casier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Casier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.10.2014

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    - Cel putin studii medii finalizate (cu diploma de bacalaureat);

    - Experienta in vanzari sau in servicii clienti – constituie un avantaj;

    - Cunostinte de limba engleza – constituie un avantaj;

    - Cunostinte de utilizare PC;

    - Abilitati de comunicare, vanzare, negociere;

    - Abilitati de lucru cu cifrele;

    - Atentie la detalii;

    - Orientare spre deservirea clientilor si orientare catre rezultate;

    - Flexibilitate, adaptabilitate.

    Responsabilitati

    - Executarea tranzactiilor zilnice in RON si monede international;

    - Oferirea informatiilor clientilor despre tranzactiile din conturile acestora;

    - Promovarea serviciilor si produselor bancii;

    - Efectuarea tranzactiilor cu si fara numerar:

    a) Plati/incasari din/in conturile clientilor;
    b) Operatiuni casa de schimb;
    c) Incasari facturi;
    d) Tranzactii Western Union (daca este agent autorizat);
    e) Constituire/lichidare conturi de depozite;
    f) Lichidare conturi curente;
    g) Alte operatiuni sau tranzactii impuse prin procedurile aprobate de Centrala Bancii;

    - Incasarea si inregistrarea corecta a dobanzilor, comisioanelor, spezelor bancare, potrivit circularelor in vigoare;

    - Eliberarea extraselor de cont;

    - Sustinerea campaniilor de marketing;

    - Atragerea noilor clienti si mentinerea celor deja existenti; informeaza clientii cu privire la produsele si serviciile bancii;

    - Realizeaza vanzari incrucisate conform obiectivelor alocate si a deciziilor conducatorilor unitatii.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Constanta,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,