Agent contractari si achizitii cu limba spaniola

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VEO Worldwide Services active.

Vezi toate job-urile Agent contractari si achizitii cu limba spaniola active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: VEO Worldwide Services
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 01.07.2015

    VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 16 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.
    We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.
    With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

    Cerinte

    Cautam o persoana dinamica, autonoma, cu spirit de initiativa si capacitate de organizare pentru a se alatura echipei comerciale Veo la sediul nostru din Iasi.

    Daca ai:
    - abilitati excelente de comunicare in limba spaniola - nivel B2
    - abilitati de comunicare si de convingere prin telefon, bune abilitati de negociere si capacitatea excelenta de a stabili o relatie de afaceri de calitate cu furnizorii
    - simt comercial dezvoltat, dinamism, independenta si autonomie
    - capacitatea de a se adapta la situatii noi, neprevazute

    - cunostiinte de limba engleza-nivel B2 (considerate un avantaj)

    Responsabilitati

    Ref (R31102052140/R31102054140/R31102053140)

    Responsabilitati :

    - prospectarea prin telefon de noi parteneri, pentru a asigura dezvoltarea protofoliului de furnizori activi din sectorul alocat.
    - constituirea si prezentarea catre Seful de Produs din Franta a unui dosar de achizitie care sa contina toate detaliile referitoare la: cantitati marfuri, conditii de vanzare, esantioane si poze in vederea luarii unei decizii privind achizitia de marfuri.
    - urmarirea procesului de achizitie in scopul optimizarii si concretizarii acestuia
    - crearea si actualizarea fiselor de furnizori din baza de date in vederea asigurarii corectitudinii informatiilor si facilitarea prospectarilor ulterioare

    Alte informatii

    Beneficii:
    - program de training
    - posibilitati de dezvoltare personala si profesionala
    - mediu de lucru international
    - oferta financiara atractiva

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Suceava, Piatra Neamt, Iasi,

    Vezi job-uri similare (6)