Internship in Lead Generation, Telesales si/sau Content Marketing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile NNC Services active.

Vezi toate job-urile Internship in Lead Generation, Telesales si/sau Content Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: NNC Services
Domeniu:
  • Internship
  • Marketing
  • Tip job: temporar
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Falticeni
  • Suceava
  • Actualizat la: 23.09.2014

    Avem o echipa tanara, proactiva, cu experienta in marketing si comunicare B2B, care te poate invata cum se creeaza pe bune campanii de promovare si dezvoltare pentru companii din S.U.A, Europa implicit si Romania.

    Cerinte

    Daca esti din Falticeni sau din Suceava, firma NNC Services este in cautare de doi interni dornici sa invete si sa lucreze in Lead Generation, Telesales si Content Marketing.

    Posturile de internship se adreseaza persoanelor(din Falticeni sau Suceava) care doresc sa lucreze de la domiciliu(pozitie remote ce presupune accesul la internet 24/24).

    Responsabilitati

    Cautam studenti cu experienta in marketing si prieteni la catarama cu Google. In plus, daca ai un minimum de cunostinte despreLinkedIN, XING si/sau alte platforme business, te asteptam in echipa NNC pentru a te ajuta sa treci la un alt nivel in marketingul online.

    Alte informatii

    Contact
    Asteptam CV-ul tau pe adresa office@nnc-services.com (trece la Subiect: Stagiar) sau sa aplici direct pe hipo.ro. Avem 2 posturi de internship care asteapta concurenti! Bonus: ambii interni pot primi la sfarsit oferte de a ramane in echipa NNC.

    Aplica fara CV
    Campulung Moldovenesc, Iasi, Suceava,