Marketing Internship

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Poliglotis active.

Vezi toate job-urile Marketing Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Poliglotis
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 19.08.2014
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    MARKETING INTERNSHIP la Centrul de traduceri POLIGLOTIS
    Ești student FEAA și nu știi ce carieră să alegi?
    Centrul de traduceri POLIGLOTIS îți propune un MARKETING INTERNSHIP pe perioada verii!
    Căutăm 3 tineri entuziaști, energici și creativi!
    Ce beneficii ai?
    Vei învăța cum se gestionează un start-up.
    Vei lucra alături de o echipă tânără, dornică să te ajute și să te învețe secretele marketing-ului.
    Îți vei îmbunătăți cunoștințele de B2B Marketing, Social Media Marketing, precum și tehnicile de vânzare/negociere.
    Vei participa alături de noi la conferințe de afaceri.
    Vei primi bonus în funcție de realizări.
    Vei avea transportul în interes de serviciu asigurat.
    Intervalul de desfășurare a internship-ului este: 1august 2014-1 octombrie 2014.
    Trimite-ne CV-ul pe adresa office@poliglotis.com până pe data de 31 iulie 2014. Vă vom contacta ulterior!
    Succes!

    Responsabilitati

    -Marketing online
    -Sampling
    -participarea la conferințe

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national

    BUCURESTI, Iasi, Job national

    Iasi,