Oracle PL/SQL (Forms & Reports) Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Brainspotting active.

Vezi toate job-urile Oracle PL/SQL (Forms & Reports) Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Brainspotting
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.08.2016

    We are the leading technology recruitment and selection consultancy in Romania, working on highly specialized technologies for permanent and interim positions. Since our inception in 2001 as the first specialized IT recruitment agency in Romania we supported over 400 national and global clients in acquiring strategic IT talent for their business.

    We are deeply passionate about technology and highly responsible about our work. We understand the pressure of the business and the fact that you need fast and quality results. Therefore we always go for the extra mile to deliver the best IT&C talent for your business, no matter how challenging the project may seem.

    Cerinte

    • 2+ ani experienta in programare;
    • Bune cunostinte de PL/SQL, Baze de date Oracle (DDL, DML), Oracle FORMS/REPORTS
    • Un plus ar fi si cunostinte de Oracle ADF;
    • Capacitatea de a lucra sub termene limita;
    • Gandire creativa si initiativa;
    • Orientare spre rezultat;
    • Responsabilitate, adaptabilitate, flexibilitate, creativitate
    • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.
    • Studii superioare de Automatica si Calculatoare, Cibernetica sau Informatica

    Responsabilitati

    • Dezvolta noi functionalitati in functie de cerintele aparute in implementarea noilor produse in aplicatiile companiei;
    • Asigura suportul pentru testarea aplicatiilor dezvoltate.
    • Dezvolta/modifica rapoarte in functie de necesitati (colaboreaza cu Departamentul BPM pentru a intelege cerintele de business si a identifica cele mai bune solutii pentru implementare);
    • Dezvolta/modifica viewuri, functii, proceduri, triggeri in functie de cerintele aparute in dezvoltarea noilor produse de asigurare in aplicatiile companiei;
    • Administreaza codurile sursa dezvoltate si gestionează versionarea acestora

    Alte informatii

    • Pachet salarial si de beneficii atractiv
    • O cariera de succes in cadrul unei companii in dezvoltare care incurajeaza si stimuleaza profesionalismul si performanta.
    • Un mediu de lucru in care profesionalismul, increderea si colaborarea asigura premisele implementarii ideilor tale de dezvoltare si imbunatatire a divereselor arii de activitate ale companiei
    • O echipa de management deschisa ideilor creative si concentrata pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Remote

    Vezi job-uri similare (328)