Internship Vanzari InOras.ro

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile InOras.ro active.

Vezi toate job-urile Internship Vanzari InOras.ro active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: InOras.ro
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 07.08.2014
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Abilități excelente de comunicare, vânzare consultativă;
    Persoană responsabilă;
    Adaptabilitate;
    Capacitate dezvoltată de planificare și organizare, orientare către rezultate, gândire strategică;
    Perseverență;
    Seriozitate;
    Cunostințe excelente de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

    Responsabilitati

    Dezvoltarea portofoliului de clienți (prospectarea pieței);
    Gestionarea propriilor proiecte, în regim de eficiență;
    Înlocuirea Reprezentanților de vânzări titulari atunci când este cazul;
    Întocmirea ofertelor pentru clienți;
    Crearea de baze de date cu clienții existenți și potențiali;
    Realizarea planului de vânzări lunar stabilit;
    Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții companiei;
    Întocmirea periodică a materialelor de sinteză (rapoarte);
    Participarea activă la ședințe;

    Alte informatii

    Beneficii oferite:

    Adeverință de stagiu internship;
    Șansa dezvoltării profesionale pe domeniul vânzărilor;
    Mediu de lucru flexibil;
    Acreditări la evenimente (în cazul în care suntem parteneri).

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (9)