Specialist Recrutare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Specialist Recrutare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.11.2014

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    Ai experienta in recrutare si selectie minim 3 ani?
    Esti pasionat/pasionata de recrutare si selectie ? Ai bune abilitati de comunicare si relationare?
    Esti o persoana analitica si persuasiva?
    Ai folosit anterior technica de intervievare bazata de compente, intrebari situationale si comportamentale?
    Esti obisnuit sa lucrezi cu termene de livrare multiple si te poti adapta la un mediu de lucru in care pot aparea schimbari dese in prioritizarea proiectelor?
    Ai abilitatea de a calibra rapid strategia de „sourcing” in functie de cerintele din fisa de post si esti familar cu utilizarea canalelor de social media pentru a atrage candidatii potriviti?
    Ai studii superioare in pshihologie/ sociologie/ resurse umane?
    Vorbesti limba engleza la nivel avansat?

    Daca ai raspuns DA la toate intrebarile ne-ar face mare placere sa te cunoastem!

    Responsabilitati

    Oferirea de suport atat clientului cat si candidatului pe parcursul procesului de selectie;
    Transmiterea evaluarilor finale catre candidatidatii implicati in procesul de selectie;
    Realizarea rapoartelor de activitate pentru cerintele interne de monitarizarea activitatii, rapoarte de progres catre clienti

    Ce oferim:

    Un mediu de lucru dinamic, expunere la clienti companii multinationale cu standarde evoluate in domeniul rersurselor umane
    Posibilitati de dezvoltare profesionala, traininguri de specialitate
    Pachet salarial atractiv (parte fixa si parte variabila in functie de target)

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)