Program Trainee pentru Absolventi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bergenbier S.A. active.

Vezi toate job-urile Program Trainee pentru Absolventi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Angajator: Bergenbier S.A.
Domeniu:
  • Management Trainee
  • Tip job: proiect cariera
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.04.2011

    Suntem berari! Facem bere! Și ne bucuram de tot procesul de fabricație, distribuție, promovare, vânzare până ce berea ajunge pe mesele românilor. Bergenbier este parte a grupului Molson Coors, unul dintre cei mai mari producători de bere la nivel mondial. Din portofoliul Bergenbier fac parte branduri ce devin prima alegere pentru oricine vrea să savureze o bere excepțională: Bergenbier, Noroc, Staropramen, Beck’s, Stella Artois, Löwenbräu, Leffe, Corona si Hoegaarden.

    Cerinte

     Diploma de masterat (preferabil) cu specializarea in Economie
     Deschis, prietenos si cu excelente abilitati de comunicare
     Competente de limba engleza (nivel avansat)
     Operare Microsoft Office la nivel avansat
     Sa aiba ambitii sanatoase si asteptari SMART
     Doritor sa invete in permanenta si repede
     Capabil sa se automotiveze si sa caute informatii din proprie initiativa
     Sa poata lucra in birouri aflate in spatii deschise / in fabrica / pe teren (in domeniul vanzarilor)
     Are respect fata de mediul cosmopolit
     Este motivat si doreste sa lucreze in afacerea berii si in domeniul FMCG in general
     Lucreaza eficient in echipa si are o atitudine de invingator

    Responsabilitati

    • Pachet salarial competititv si beneficii
    • Domeniu de business interesant si cu traditie
    • Oportunitatea de a participa la dezvoltarea brandurilor tale preferate
    • Sansa de a lucra pentru o companie inovativa
    • Oportunitatea unui job intr-un sector de business stabil
    • Un mediu informal si primitor
    • O echipa tanara, dinamica si entuziasta

    Alte informatii

    Contact:

    Daca esti interesat sa participi la programul nostru de Trainee, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau in limba engleza la adresa noastra: trainee.program@starbev.com, cu subiectul ROTrainees.

    Daca nu primesti vesti de la noi in 5 saptamani dupa trimiterea CV-ului, din pacate am ales un alt candidat.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    BUCURESTI, Pitesti, Galati,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (21)