Manager financiar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HR friend active.

Vezi toate job-urile Manager financiar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: HR friend
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Resita
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.11.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Dacă:
    -ai studii superioare în domeniul economic;
    -ai minim 3 ani experiență în domeniul financiar-contabil;
    -utilizezi cu ușurință pachetul Microsoft Office
    -ai lucrat/ lucrezi în programul SAGA;
    -vorbești bine limba engleză.

    Responsabilitati

    Ne vei ajuta cu:
    -realizarea analizei și implementarea bugetelor;
    -realizarea și analiza  documentelor financiar-contabile;
    -evidența cheltuielilor și efectuarea fluxului de numerar;
    -coordonarea departamentului de contabilitate.

    Alte informatii

    Iar noi îți vom oferi:
    -un salariu avantajos, bazat pe competențe și performanțe;
    -un mediu de lucru plăcut și prosper;
    -locul potrivit pentru a te dezvolta profesional.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (472)