ManpowerGroup Romania

Orase: Brasov, BUCURESTI, Cluj Napoca, Craiova, Iasi, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara,
Industrie: Agentii recrutare

Aplica spontan! * Companie favorita
Daca niciunul din joburile disponibile in acest moment pe Hipo.ro
ale aceste firme nu vi se potrivesc insa ati dori sa obtineti o
pozitie aici, puteti trimite CV-ul dvs. aplicand spontan!
Urmareste aceasta companie ca sa vezi ultimele joburi postate.

Locuri de munca ManpowerGroup Romania

Companie Oras(e) Data
HR Specialist - Salarizare

1 - 5 ani experienta

ManpowerGroup Romania recruteaza pentru pozitia de HR Specialist - Salarizare, pentru clientul sau, un important producător de motoare și ansambluri mecanice. Locatie: Bucuresti [..]

ManpowerGroup Romania BUCURESTI
19.04.2024
Sales Representative - mase plastice

Responsabilitati principale: Prospectarea pieței și dezvoltarea relațiilor cu noi clienți în segmentul business-to-business (B2B); Identificarea și evaluarea potențialilor clienți din segmentul B2B; Dezvoltarea și implementarea strategiilor eficiente pentru atragerea de noi afaceri; Constru[..]

19.04.2024
Supply Chain Manager - Piatra Neamt

Responsibilities: As the Supply Chain Manager (SCM), the primary goal is to facilitate service and operational excellence, streamline processes and product portfolios, and optimize inventory and associated costs between company and its internal and external stakeholders. This role involves overseei[..]

ManpowerGroup Romania Piatra Neamt
19.04.2024

Joburi ManpowerGroup Romania